Brama Pomorza otworzyła się z hukiem - imprezy potrwają aż trzy dni. Na odwiedzających Bramę Pomorza w dniach 15 – 17 listopada czekają konkursy, nie zabraknie pokazów i koncertów

Pierwszy dzień otwarcia (15.11)ma być gratką dla pasjonatów mody, na których czekają specjalne niespodzianki. Będzie także możliwość skorzystania z porady profesjonalnego stylisty – Piotra Sałaty. Doradzi on, jak za pomocą kilku trików zmienić swój wygląd i dokonać niezwykłej metamorfozy. Klienci Bramy Pomorza będą mogli wygrać darmowe zakupy i bony do sklepów w centrum. Tego dnia na terenie galerii pojawią się stoiska do makijażu oraz stylizacji fryzur. W centrum pojawi się plac zabaw oraz sklep z zabawkami. Główną atrakcją placu zabaw „Honolulu” będzie trzypoziomowy Małpi Gaj o łącznej powierzchni 240 mkw. Starsze dzieci będą mogły skorzystać również z urządzeń multimedialnych. W „Honolulu” znajdzie się też specjalna strefa malucha.malowania buziek, a przez cały dzień będą się odbywały występy lokalnych grup dziecięcych.

Muzyczną gwiazdą drugiego dnia otwarcia Bramy Pomorza będzie zespół De Mono, który wystąpi o godz. 18:00. Na scenie nie zabraknie również innych znanych artystów - imprezę poprowadzi Skiba, członek zespołu Big Cyc, a przez cały dzień będą trwały występy lokalnych zespołów. Na zakończenie muzycznego szaleństwa przed galerią odbędzie się niezwykły pokaz pirotechniczny.

Podczas ostatniego dnia organizatorzy zadbają o dobre samopoczucie swoich najmłodszych gości oraz ich rodziców. Na terenie galerii pojawią się atrakcje dla dzieci - stoiska do animacji, kąciki do zabawy.
Dla rodziców wystąpi niepowtarzalny Grzegorz Halama – jeden z popularniejszych artystów sceny kabaretowej w Polsce.

Autobusy będą kursować codziennie od 15 listopada do końca 2013 roku z kilkunastu punktów w mieście. Do Bramy Pomorza Klienci dojadą dwoma liniami, realizowanymi przez PKS Chojnice oraz MKZ Chojnice. Przystanek końcowy znajduje się bezpośrednio przy centrum w Lipienicach k. Chojnic. Każdy z przejazdów będzie darmowy dla klientów Bramy Pomorza. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów w załączniku.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lechu (gość)

Byłem wczoraj - szkoda kasy na to, aby sklepy z Chojnic zebrać pod jednym dachem. Nic tam nie ma ciekawego, daje 2 lata i to padnie. Architektura jak za komuny, molochy sklepowe, biega się wokoło jak pies Pawłowa, NIC nowego, gdzie H&M, Rivers Island...? Popatrzcie sobie na prawdziwe centrum: http://www.starybrowar5050.com/sklepy/alfabetycznie