Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, zostanie rozegrany Puchar Polski w „Baszka Sportowa - Méster”. Pucharu Polski za rok 2012, będą bronić: FOX Gdynia, Teresa Grudzień oraz Stanisław Stefański. Puchar Polski jest rozgrywany w sportowej odmianie ,,Baszka Sportowa - Méster”. Organizatorzy zapraszają do sportowej rywalizacji i zdobycia tytułu zdobywców Pucharu Polski w roku 2013.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry w „Baszkã Sportową - Méster”, z asem serce jako najstarszym trumfem.
Zawodniczki oraz zawodnicy rozegrają 4 rundy po 40 rozdań. Dla najlepszych drużyn oraz pań i panów nagrody niespodzianki.

Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Ossowski, burmistrz Brus. Współorganizatorem Pucharu Polski jest gmina Brusy oraz Centrum Kultury i Biblioteka im. Jana Karnowskiego w Brusach.

Podczas Pucharu Polski w Brusach, spodziewani są zawodnicy z województw kujawsko - pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

Puchar Polski będzie rozgrywany w 4 kategoriach:
-  kategoria drużynowa
- kategoria panów
- kategoria pań
- kategoria juniorów do lat 21

Czteroosobowe drużyny należy zgłaszać na druku organizatora e- mailowo: kaszebebaszka@wp.pl lub w dniu imprezy do godz. 13:20. Organizator zapewnia wszystkim pyszną kawę po kaszubsku i poczęstunek.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!