Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że w przypadku pojawienia się wody o zabarwieniu zielonym prosimy o natychmiastowe powiadomienie o powyższym administracji – karteczki z takim napisem pojawiły się w blokach Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach przy ulicy Wielewskiej.

Niektórzy z lokatorów są zdezorientowani.
- Skąd zielona woda – zastanawia się jeden z mieszkańców osiedla. - O tym, że w wodzie z chojnickiego basenu znajdowały się jakieś „złe” bakterie wszyscy wiemy, mam nadzieję, że w naszych kranówkach nie ma nic podobnego.
Na szczęście, jak się dowiedzieliśmy, nic złego się nie dzieje.
- Ta woda jest celowo barwiona na zielono – powiedziano nam w administracji spółdzielni. - W ten sposób próbujemy ustalić gdzie doszło do niewielkiego wycieku. Wiemy, że wyciek jest, do tej pory nie potrafiliśmy go dokładnie zlokalizować. Jeśli otrzymamy informację na temat zielonej barwy wody, będziemy mogli znaleźć nieszczelność.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!