Jakich cech brakuje przełożonym w Polsce? Jakie mamy relacje z szefem? Ile zarabiają osoby, które utrzymują z nim dobre stosunki? Kliknijcie w zdjęcie, aby się tego dowiedzieć.


Praca

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gosc (gość)

U mnie w mieście to jedna taka chodź że pracę dostała to jeszcze z własnym szefem sypiala. Przychodził do niej i jej dogadzał . Sama się chwaliła.

ktoś (gość)

W jednej z podkwidzyńskich szkół dyrektorem jest katecheta, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, nie potrafi dbać o swoich pracowników, jedyne co jemu wychodzi to walka z nauczycielami w szkole i w sądach, z tego ma chyba największą radość. Nie potrafi pozytywnie motywować ludzi do jakichkolwiek działań. Nie jest w stanie pojąć , że każdy człowiek jest inny, ma inne zdolności, predyspozycje itd. Leń i nierób. Od innych wymaga wiele , a od siebie - NIC. Swoja postawą daje tragiczny przykład. Siedzi cały czas w swoim gabinecie i serfuje. W godzinach pracy jeździ do firm na szkolenia i bierze za to dodatkową kasę. Każe sobie przynosić do gabinetu żarcie ze szkolnej stołówki.....porażka i żenada. Uważa siebie chyba za dobrego szefa ale zgodnie ze zdaniem nauczycieli jest zerem....