(© mat. promocyjne)

Miejski Dom Kultury w Człuchowie 6 kwietnia (piątek) o godz. 18 zaprasza na nizwykły koncert pod hasłem „Byle nie o miłości". To jedyny taki projekt w Polsce łączący piosenki Agnieszki Osieckiej z projekcją fragmentów wywiadów z udziałem poetki.

- Koncert to wyjątkowy, bo choć Poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat, to słuchacz ma wrażenie, że ona tu jest, że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła… A to wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są wyświetlane pomiędzy utworami. Filmy te zostały z niezwykłą precyzją wybrane i wstawione dokładnie tam, gdzie być powinny. Budują niesamowity klimat koncertu i są łącznikiem pomiędzy piosenkami - tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje, jak i tymi, które są prawie nieznane, bo zostały znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów. To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych, jazzowych interpretacji, nierzadko zaskakujących… - piszą pomysłodawcy.
Występują: Nula Stankiewicz – śpiew, Janusz Strobel – gitara, aranżacje i Mariusz „Fazi” Mielczarek – saksofon, flet.
Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK (Człuchów, ul. Traugutta 2). Bilety w cenie 20 złotych są do nabycia w sekretariacie MDK.

ZOBACZ: Nula Stankiewicz z zespołem wystąpiła z recitalem tekstów Osieckiej stworzonym wraz z Januszem Stroblem - recitalem o dość przewrotnym tytule: „Byle nie o miłości”. Wyjątkowy klimat koncertu, to pomysł samej artystki.Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!