Człuchowska Amatorska Liga Koszykówki. Człuchowskie Byki - Ślepe Czmiele (zdjęcia, wideo)

Piotr Furtak
Spotkanie Człuchowskich Byków i Ślepych Czmieli rozgrywane w przedświąteczną niedzielę było niewątpliwie najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem ostatniej w tym roku kolejki Człuchowskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego właśnie spotkania.

Po wcześniejszych spotkaniach obie drużyny miały na koncie po jednym przegranym spotkaniu i 9 zdobytych punktów. W podobnej sytuacji były zresztą dwie inne drużyny uczestniczące w tegorocznych rozgrywkach. Wiadomo było, że w niedzielę ścisła czołówka nieco się skurczy. Jeśli ktoś jednak liczył na duże emocje - mógł być nieco rozczarowany. Zespół z Człuchowa od pierwszej kwarty wypracował sobie przewagę, której nie wypuścił do samego końca. Wprawdzie podczas samego meczu sytuacja zmieniała się i momentami przeważały Czmiele, człuchowianie nie roztrwonili jednak przewagi 20 punktów, którą mieli po III kwarcie. Goście tuż przed końcem zdołali się zbliżyć na 5 punktów, ostatecznie jednak to Człuchowskie Byki wygrały 80:72 (17:11; 20:16; 27:18; 16:27).
Kolejne spotkania ligowe rozegrane zostaną 13 stycznia.