(© fot. Nadleśnictwo Rytel)

Przez serce klęski - pod tym hasłem po raz pierwszy w historii Lasów Państwowych wyruszyć ma rajd nordic walking w Nadleśnictwie Rytel.

Rajd będzie też jedyną okazją, żeby przejść przez miejsca które na co dzień są niedostępne zwykłym mieszkańcom i zobaczyć ogrom szkód po nawałnicy, która przeszła przez te tereny 11 sierpnia 2017r. oraz problemy leśników żeby się z nimi zmierzyć.

Rajd zaplanowany jest 12 maja br., zgłoszenia przyjmowane są do 4 maja br. pod nr tel. 662 151 234 (Magdalena Graban). Szczegóły trasy, miejsce zbiórki oraz regulamin imprezy organizatorzy mają udostępnić w przyszłym tygodniu.

Ze względów bezpieczeństwa w rajdzie może wziąć udział maksymalnie 50 uczestników. Zainteresowanie imprezą jest ogormne i lista zapełniła się w ciągu pierwszych 3 dni po ogłoszeniu. Obecnie trwają zapisy chętnych do kolejnej edycji rajdu nordic walking "Przez serce klęski" w Rytlu, a jest bardzo prawdopoodbne, że śladem Rytla pójdą też inne nadleśnictwa.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!