Jaka będzie pogoda we wtorek 15 maja 2018? Jaka będzie pogoda we wtorek 15 maja 2018?

Jaka będzie pogoda we wtorek 15 maja 2018? (© archiwum nm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaka będzie pogoda we wtorek, 15 maja 2018? Na Pomorzu będzie pochmurno i pojawią się przelotnie opady deszczu. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 15.05.2018 i kolejne dni.Jaka będzie pogoda we wtorek?


W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 19°C do 21°C, nad morzem około 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Silne zamglenia, lokalnie mgła, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.

Jaka będzie pogoda jutro?


W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu, miejscami burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadu podczas burz od 10 mm do 20 mm. W strefie nadmorskiej miejscami mgła, ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od 19°C do 22°C, nad morzem od 16°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i północny. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy zachmurzenie duże. Miejscami przelotne opady deszczu, początkowo lokalnie burze. Prognozowana wysokość opadu podczas burz do 10 mm. W strefie nadmorskiej miejscami mgła, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków północnych.


Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?[TVN Meteo]

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku
Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!