Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaka będzie pogoda we wtorek, 8 maja? Będzie nadal słonecznie i ciepło. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 8.05.2018 i kolejne dni.

Jaka będzie pogoda we wtorek?W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C, nad samym morzem od 17°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.
W nocy zachmurzenie małe. Miejscami silne zamglenia. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i północno-wschodni.
Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!Jaka będzie pogoda jutro?W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 23°C do 25°C, nad samym morzem od 18°C do 20°C. Wiatr słaby, w strefie brzegowej okresami umiarkowany, z kierunków wschodnich.
W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Jak będzie pogoda na Pomorzu?


Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
jaka będzie pogoda pomorzeJaka będzie pogoda na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:


Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!