Lipienice. Brama Pomorza otwarta dla klientów. O godzinie 9 pierwsi klienci mogli robić zakupy w galerii handlowej w pobliżu Chojnic. Prawdziwe oblężenie przechodził zwłaszcza sklep ze sprzętem RTV i AGD w którym zaproponowano wyjątkowe korzystne promocje. Prezentujemy zdjęcia z otwarcia Bramy Pomorza dla klientów.

Komentarze (21)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

co tam piekna i cudna jak cale kaszuby brama pomorza moj ukochany koral debnica wreszcie wygral i panowie ostro marsz w gore tabeli

wierne zombi za 5zł. (gość)

dzieci rzucone na barierki będą odbierane rodzicom? panie wojcie? otwierając ten przybytek zbytu zdawał pan sobie sprawę z konsekwencji społecznych? przecież ten lud pohamowań nie ma. w skórę Armaniego za 5 zł obiecali się odziać, a każą płacić 1000 zeta... O co chodzi?

Jacuś (gość)

Przejrzałem wszystkie zdjęcia...jakież mam szczęście, nie ma na nich nikogo z moich znajomych. Czyli otaczam się normalnymi ludźmi. Fajnie się raz na jakiś czas upewnić, że obracasz się wśród umysłowo zdrowych ludzi.
Co do tych na fotografiach, a kupiliście książkę jakąś? Czy nie było do książek kebaba gratis?

8107 (gość) (3D)

Tak, tak Kwiatkowska. 40-latek, nastolatek, lato, babie lato ... Jest spokojnie, nic ci nie grozi. Już dobrze. Weź głęboki oddech. Dasz radę. Lekarza nie wolno się bać.

3D (gość)

i do tego powieściopisarz? Kwiatkowska - żadnej pracy się nie boi? byle pisać, a nuż ktoś przeczyta? no jasne że napisane.

o'conor (gość)

Drony musiano sprowadzić do pełnej pacyfikacji niezdecydowanych. Filmy nakręcić, fotki porobić, do archiwum wsadzić i wiernie pocztą elektroniczną poinformować o wysprzedażach wiernych zapaleńców obniżek. Ja nie mogę co za fjuczer. Drony już nami rządzą i one decydują gdzie i co mamy kupować. W razie nieposłuszeństwa i przerwania blokady pewnie helem by potraktowali.

czita u. u. u. (gość)

Ludzie nie ośmieszajcie się. Więcej godności. Robicie z siebie pośmiewisko. Stańcie sobie obok, popatrzcie na cała tą sytuację z dystansem i co zobaczycie? Że człowiek jest takim zmanipulowanym szympansem.