Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody na czwartek, 17 maja 2018. Na Pomorzu będzie deszczowo i chłodniej niż ostatnio. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 17.05.2018 i kolejne dni.

Prognoza pogody dla Pomorza na czwartek


W dzień na Pomorzu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na przeważającym obszarze przelotne opady deszczu, w części wschodniej województwa burze. Temperatura maksymalna od 16°C do 19°C. Wiatr umiarkowany, w strefie nadmorskiej okresami dość silny, porywisty, północny i północno-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.


[TVN Meteo]

W nocy zachmurzenie przeważnie duże, jedynie w zachodniej części województwa większe przejaśnienia. W części wschodniej województwa przelotne opady deszczu. Miejscami silne zamglenia. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, w strefie nadmorskiej dość silny, północno-zachodni i północny.

Prognoza pogody dla Pomorza na piątek


W dzień na Pomorzu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Lokalnie, we wschodniej części województwa przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C, nad morzem około 16°C. Wiatr umiarkowany, w strefie nadmorskiej okresami dość silny, porywisty, północny i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C, nad samym morzem około 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo w strefie brzegowej okresami dość silny i porywisty, z kierunków północnych.

Prognoza pogody dla Pomorza na najbliższe dni


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:

[TVN Meteo]

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku
Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!