Prognoza pogody na poniedziałek, 7 maja 2018. Na Pomorzu będzie słonecznie i ciepło. Sprawdźcie szczegółową prognozę pogody na 7.05.2018 i kolejne dni.

Prognoza pogody na poniedziałek?


W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 19°C do 22°C, nad samym morzem około 18°C. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, północno-wschodni.


[TVN Meteo]

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków wschodnich.

Prognoza pogody na wtorek


W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C, nad samym morzem około 18°C. Wiatr słaby wzmagający się do umiarkowanego, w strefie brzegowej okresami porywisty, północno-wschodni i wschodni.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby, w strefie brzegowej okresami umiarkowany, północno-wschodni i wschodni.

Prognoza pogody na najbliższe dni?


Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:


POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 rokuPogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!