Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 12 maja 2018 (12 Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 12 maja 2018 (12

Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 12 maja 2018 (12.05.2018) na Pomorzu i w całym kraju? Będzie ciepło, ale może padać (© Karolina Misztal)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaka będzie pogoda w sobotę, 12 maja 2018? Będzie ciepło, ale mogą pojawić się przelotne deszcze. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 12.05.2018 i kolejne dni.

Jaka będzie pogoda w sobotę?


Na Pomorzu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu miejscami burze, od wschodu województwa stopniowo zanikające. Prognozowana wysokość opadów lokalnie do 10 mm. Rano silne zamglenie, w pasie nadmorskim okresami mgła, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C, tylko w rejonie Zatoki Gdańskiej około 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo zmienny, szybko przechodzący na południowo-wschodni.


źródło: TVN Meteo

W nocy zachmurzenie małe, początkowo miejscami umiarkowane. Do północy lokalnie mgła, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

Jaka będzie pogoda jutro?


Na Pomorzu w dzień bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 20°C do 23°C, nad samym morzem około 18°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków wschodnich.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, nad morzem przeważnie umiarkowany, wschodni.

Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?[TVN Meteo]

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!