W środę Arka zagra w Pucharze Polski. Nie co roku się zdarza, żeby drużyna obroniła tytuł, a szczególnie wtedy, kiedy tym obrońcą jest taki kopciuszek jak my - powiedział Adam Marciniak.

Arka dostała się do finału Pucharu Polski, wygrywając z Koroną Kielce w Gdyni 1:0 (2:2 w dwumeczu). Teraz przed żółto-niebieskimi trudne wyzwani. 2 maja zagrają na Stadionie Narodowym z Legią.

- Wygrana w finale i obrona trofeum byłaby absolutnie wyjątkowa i na pewno będziemy o to walczyć. Zrobimy wszystko, żeby puchar został w Gdyni - zapowiedział Adam Marciniak - Tutaj raczej nie odkryje Ameryki, jeżeli powiem, że polskie drużyny lepiej czują się w grze z kontry. My potrafimy dobrze bronić i liczę na to, że będziemy w meczu z Legią dobrze pracować w defensywie i gdzieś tam będziemy ich kąsać -powiedział Marciniak.

Żółto-niebiescy zagrają na narodowym jako obrońcy tytułu. W tamtym roku w finale Pucharu Polski wygrali z Lechem Poznań. Później w Superpucharze pokonali legionistów. Ostatnie spotkanie z warszawiakami, także wygrali.

- To jeden z niewielu meczów w naszym życiu, takich Meczów przez duże M, gdzie naprawdę się człowiek czuje, jak prawdziwy piłkarz. Kiedy wypełniony jest ogromny stadion, mecz o wielką stawkę i wszystko, co z tym związane będzie na najwyższym poziomie.REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki i tabele!


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: