RunDa, czyli wielkie bieganie w Przechlewie po raz drugi

Piotr Furtak
Andrzej Rogiewicz, reprezentujący Packman Team dość wyraźnie zwyciężył II RunDę Przechlewską, jedną z imprez będących częścią tegorocznych Dni Przechlewa. Na mecie stanęło w sumie 239 zawodników i zawodniczek.

Biegacze zmierzyli się z trasą o długości 10 kilometrów. Zwycięzca uzyskał czas 33 minuty i 7 sekund. Drugi na mecie Igor Siódmiak przybiegł z czasem 33’50. Trzeci był Łukasz Wirkus, a kolejne miejsca zajęli Paweł Piotraschke (Zacisze Przechlewo) oraz Dariusz Ławecki z Człuchowa i Dariusz Szopiński z Przechlewa. Pierwsza z pań na mecie – Antonina Wirkus przybiegła na metę jako jedenasta zawodniczka w klasyfikacji ogólnej. Druga wśród pań była Marlena Pawłowska z Człuchowa.