Runmageddon Gdynia 2018 rozpoczął się w sobotę, 20 kwietnia (20.04.2018). Uczestnicy ekstremalnego wyścigu skakali przez wysokie na cztery metry przeszkody, biegali z oponami, drewnianymi belkami, czołgali się pod wodą i drutami kolczastymi.

W imprezie wzięły udział tysiące osób. Jeszcze więcej kibicowało im na plaży w Gdyni Orłowie i Parku w Kolibkach. Runmageddon kontynuowany będzie w niedzielę.

- Trasa była mordercza - mówi 27-letnia Oliwia, z którą rozmawialiśmy po ukończeniu wyzwania. - Niektórych przeszkód nie dałabym radę pokonać samodzielnie, ale na szczęście znalazły się osoby do pomocy. Sforsować mierzącego cztery metry muru w pojedynkę nie dałby rady zapewne sam Michael Jordan. Trzeba też przyznać, że organizatorzy popisali się sporą inwencją. Czołganie się pod wodą, gdy dodatkowo ma się nad sobą drut kolczasty i trzeba bardzo uważać, to coś, czego jeszcze w życiu nie przeżyłam.

Aby ustawić przeszkody, do Gdyni przyjechało pięć 12-metrowych tirów, w których znalazło się 60 ton różnego sprzętu. Były to opony, liny, łańcuchy i inne rekwizyty, przy pomocy których organizatorzy "katowali" uczestników.

W sobotę w trasę wyruszyli zawodnicy w biegach rekrut i kids. Rywalizacja kontynuowana będzie także w niedzielę. W godz. 8-10.30 na kolejni uczestnicy pojawią się na trasie rekrut. W godz. 11-13 zaplanowano wyścig intro. Dzieci rywalizowały będą natomiast od godz. 10.20 do 14.40.

Runmageddon Gdynia 2018: Morderczy wysiłek w błocie!


POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 rokuSport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!