(© mat. promocyjny)

Dziś wybierając mieszkanie, coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które zaoszczędzą czas. Wychodząc na przeciw tym rozwiązaniom jedna z agencji interaktywnych specjalizujących się w rynku deweloperskim wprowadziła aplikację TOUCH, dzięki której klient poszukujący mieszkania ma szansę znaleźć się w wirtualnym świecie oraz zobaczyć wybrany i wykończony lokal „pod klucz”.

Klienci od wielu lat korzystają z elektronicznych udogodnień niemal w każdej branży. Dziś, wybierając mieszkanie, coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które zaoszczędzą czas, a poszukiwany lokal będzie można obejrzeć bez wychodzenia z domu. Zdają sobie z tego sprawę sami deweloperzy, dlatego niektórzy postawili na wirtualną rzeczywistość.

Zobacz mieszkanie "pod klucz"

YSLAB, jedna z agencji interaktywnych specjalizujących się w rynku deweloperskim wprowadziła pionierskie rozwiązanie w postaci aplikacji TOUCH, dzięki której klient poszukujący mieszkania ma szansę znaleźć się w wirtualnym świecie oraz zobaczyć wybrany i wykończony lokal „pod klucz” w danej inwestycji.

Klient w pierwszej kolejności zapoznaje się z infrastrukturą osiedla i jego otoczeniem, wybiera wielkość lokalu, piętro i cenę, a następnie wchodzi i ogląda mieszkanie od środka.

Aplikacja umożliwia użytkownikom zapoznanie się także z nasłonecznieniem lokalu o każdej porze dnia czy podziwianie widoku z tarasu.

Jaki widok z okna?

- Osoby planujące zakup mieszkania stoją przed trudnym wyborem. Ofert na rynku jest wiele, a decyzję można podjąć głównie na podstawie wydrukowanych planów mieszkań. Dlatego stworzyliśmy interaktywną aplikację TOUCH, która przenosi klienta w wirtualną rzeczywistość, prezentując całą inwestycję w 3D. Umożliwia wyszukanie oraz wejście do każdego mieszkania, prezentuje widok z okna oraz wiele innych możliwości, które ułatwiają zakup Twojego wymarzonego M – mówi Rafał Gaj, Prezes Zarządu YSLAB Sp. z o. o.

Autorskie rozwiązanie YSLAB posiada interaktywną wyszukiwarkę mieszkań i mapę dojazdu w 3D, a także biuro obsługi klienta, które umożliwi nabywcom bieżące monitorowanie postępu prac na budowie, statusu płatności czy zgłoszone usterki.

Mieszkanie w 3D

Aplikacja interaktywna na ekran dotykowy TOUCH zdobywa coraz większą popularność wśród deweloperów. Z dnia na dzień korzystają z niej kolejni gracze wprowadzając aplikację do swoich biur sprzedaży i dostosowując opcje do wymagań firmy.
- Niektórym klientom brakuje wyobraźni przestrzennej, a to narzędzie pozwala szybko i łatwo zlokalizować inwestycję w najbliższym otoczeniu. Sama aplikacja znacząco poprawia również komfort pracy sprzedawcy, a przede wszystkim daje możliwość natychmiastowego dopasowania się do oczekiwań nabywcy i przedstawienia optymalnej oferty mieszkaniowej z szybkim przejściem do konkretnego planu mieszkania w 3D - mówi Adrian Sączek, dyrektor sprzedaży w Mennica Polska Deweloper.

W ścisłej czołówce deweloperów oferujących swoim klientom aplikację na ekran dotykowy TOUCH z możliwością zwiedzania wirtualnych mieszkań i osiedli dzięki okularom VR znalazły się: Polnord SA z Trójmiasta, Biuro sprzedaży Fotoplastykon w Gdańsku, a także: Bouygues Immobilier Polska, Mennica Polska Deweloper, Ronson i Marvipol.

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku

Dom

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!