Ponad 70 wystawców – firm, jednostek edukacyjnych, instytucji rynku pracy, agencji pracy, stowarzyszeń wzięło udział w VI Powiatowych Targach pracy i Edukacji, które piątek 17 marca odbywały się w Człuchowie.

VI Powiatowe Targi pracy i Edukacji w piątek 17 marca odbyły się w hali przy ul. Koszlińskiej.
- Targi adresowane są do wszystkich poszukujących pracy, lub zastanawiających się nad zmianą pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem własnej drogi zawodowej i edukacyjnej. - Podczas targów prezentowanych prezentowanych będzie około 250 wolnych miejsc pracy. W targach bierze również udział 15 uczelni wyższych i 12 szkół ponadgimnazjalnych, w tym 7 z powiatu człuchowskiego - poinformowała podczas inauguracji Magdalena Teteruk z Powiatowego Urzędu Pracy w Człuchowie. Same targi odbywające się hali przy ul. Koszalińskiej były tylko częścią całości. W poszczególnych salach odbywały się warsztaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej, autoprezentacji, warsztaty branżowe dla uczniów szkół gimnazjalnych z całego powiatu z udziałem pracodawców w pięciu branżach. W Zespole Szkół Sportowych odbywały się warsztaty z doradcą zawodowym - oddzielnie dla szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalistów. Były też warsztaty z kreatywnego myślenia...
W części artystycznej swoje umiętności tradycyjnie zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Sportowych - był pokaz sztuka walki, pokazy gimnastyczne i akrobatyki.

Praca

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!