Już po raz drugi w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego pod patronatem Mieczysława Struka, marszałka woj. pomorskiego, mieszkańcy Pomorza wybiorą najpopularniejszego sołtysa i sołectwo w naszym regionie. Zobacz kandydatów z powiatu chojnickiego i głosuj na swoich faworytów.

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać w serwisie www.dziennikbaltycki.pl oraz w serwisie Strefa AGRO, który jest patronem plebiscytu.

SOŁTYS POMORZA- powiat chojnicki- - zobacz wyniki w Strefie AGROSOŁECTWO POMORZA- powiat chojnicki- - zobacz wyniki w Strefie AGRO


W sobotę, 11 marca świętowaliśmy Dzień Sołtysa - święto wszystkich społeczników działających na najniższym, ale przecież nie mniej ważnym szczeblu samorządu lokalnego. Z tej okazji, Dziennik Bałtycki wspólnie z Mieczysławem Strukiem, marszałkiem województwa pomorskiego, rozpoczęliśmy tegoroczną edycję wielkiego plebiscytu Sołtys Pomorza i Sołectwo Roku 2017. Na początku maja laureaci odbiorą dyplomy, medale i cenne nagrody podczas uroczystej gali w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku.

Jednak nie samo głosowanie jest celem naszej akcji. Na łamach drukowanego wydania gazety i w naszym serwisie internetowym będziemy prezentować sołectwa i sołtysów.

Wspólnie z Mieczysławem Strukiem, marszałkiem województwa pomorskiego, nagrodzimy pracę sołtysów, przyznając zaszczytne tytuły i medale dla Sołtysa Pomorza 2017 i Sołectwa Roku 2017.

O tym, kto je otrzyma, zdecydują ci, którzy najlepiej znają pomorskich sołtysów – mieszkańcy wsi, nasi Czytelnicy.

Pierwszy, powiatowy etap głosowania będzie trwać do 31 marca, do godz. 22. Trzech kandydatów i trzy sołectwa z każdego pomorskiego powiatu, które zdobędą najwięcej głosów, awansują do drugiego etapu, wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 3 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia.

Czytaj więcej o plebiscycie: Wielki plebiscyt sołecki rozpoczęty! Wybieramy Sołtysa Pomorza i Sołectwo Roku 2017. Zagłosuj teraz!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!