Zorza polarna w Jastrzębiej Górze. Niesamowity pokaz świetlnego tańca na niebie był widoczny w marcu 2017 roku. Gwieździste niebo i kolorowa łuna rozpostarły się nad wąwozem. Zobacz piękno natury złapane w obiektywie Włodzimierza Zielanda!

Zorza polarna w Jastrzębiej Górze (marzec 2017), czyli tak przyszła wiosna do gminy Władysławowo. Warto było nie przespać nocy z 28 na 29 marca dla takich widoków. Niesamowita łuna światła pojawiła się nad Jastrzębią Górą.

ZOBACZ TEŻ: Zorza polarna rodem z Norwegii nad Władysławowem | ZDJĘCIAMoże nie była aż tak efektowna jak zeszłoroczna widziana na plaży we Władysławowie, ale i tak robi ogromne wrażenie. Delikatne odcienie różu, fioletu i błękitu wyglądają imponująco na tle rozgwieżdżonego nieba. Zjawisko najczęściej spotykane w krajach skandynawskich było możliwe do zaobserwowania u nas dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym (brak wilgoci, czyste niebo).

Włodzimierz Zieland, fotograf z Jastrzębiej Góry postanowił zapolować na zorzę w wąwozie znajdującym się między Drogą Rybacką a ul. Pucką. Jak widać, udało się złowić świetlny spektakl. Sprawdź jak wygląda zorza polarna nad jastrzębiogórskim wąwozem w wersji 360 stopni:Kiedy kolejna Zorza Polarna w Jastrzębiej Górze? Trudno wyrokować, trzeba po prostu śledzić prognozy. Jednak najprawdopodobniej poczekamy na nią aż do jesieni. Choć, kto wie...


Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!