Organizatorem turnieju jest Agencja Artystyczna Bravo z Lęborka.
Jury:
Adam „Buli” Buliński z Bydgoszczy
Sebastian Białobrzeski z Gdańska
Adam Łukowski z Warszawy/Gdańska
Wystąpili:
Miniformacje inne formy tańca 12-15 lat
El Dance Mini Modern, Gdynia, Agnieszka Badurska
Blaze, Brusy, Dominika Kołodziej
Shadow, Rumia, Marta Miotke
Perełki, Leźno, Kamil Jaskólski
Miniformacje taniec współczesny powyżej 15 lat
Agat I Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Baccara, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Kontra V Mini, Bydgoszcz, Dorota Przywara – Kaps
Miniformacje taniec współczesny 12-15 lat
Baccara, Wejherowo, Elzbieta Czeszejko
Kontra IV Mini, Bydgoszcz, Dorota Przywara – Kaps
S.T.E. Project, Gdynia, Daria Natywko
Shadow, Rumia, Maria Miotke
Miniformacje hip-hop od 12 lat
El Dance Mini, Gdynia, Agnieszka Badurska
Blaze, Brusy, Dominika Kołodziej
Bravo II, Lębork, Piotr Zagrodnik
Flash Crew, Gdańsk, Agnieszka Humięcka
Freaky Steps Kid, Słupsk, Marcin Bilenda
Bravo, Lębork, Piotr Zagrodnik
Formacje inne formy tańca 12-15 lat
Rapsodia, Żukowo, Beata Stoppa
Aplauz II, Stargard, Paulina Ramotowska
El Dance Modern, Gdynia, Agnieszka Badurska
Iskry, Kiełpino, Kornelia Kożyczkowska
Formacje jazz dance powyżej 15 lat
Aplauz I, Stargard, Paulina Ramotowska
Agat I, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Baccara, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Formacje Hip-hop od 12 lat
Bravo, Lębork, Piotr Zagrodnik
The Best of Blitz, Gdańsk, Agnieszka Humięcka
Formacje show dance od 12 lat
Agat III, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Baccarki, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Agat I, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Formacje inne formy tańca powyżej 15 lat
Rapsodia, Żukowo, Beata Stoppa
Aplauz I, Stargard, Paulina Ramotowska
Agat I, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Kontra V, Bydgoszcz, Dorota Przywara – Kaps
Rapsodia, Żukowo, Beata Stoppa
Formacje jazz dance 12- 15 lat
Shadow, Rumia, Marta Miotke
Agat III, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Korrigans, Gdynia, Kamila Hamerska
Silence, Rumia, Marta Miotke
Formacje taniec współczesny 12-15 lat
Aplauz II, Stargard, Paulina Ramotowska
Shadow, Rumia, Marta Miotke
Agat III, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Baccara Junior, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Kontra I V Bydgoszcz, Dorota Przywara – Kaps
Silence, Rumia, Marta Miotke
Formacje - taniec współczesny powyżej 15 lat
Aplauz Stargard, Paulina Ramotowska
Agat Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Trafic Gdańsk, Agnieszka Humięcka
Rapsodia, Żukowo – Beata Stoppa
>>> I Ogólnopolski Turniej formacji tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach - foto cz.1
>>> I Ogólnopolski Turnniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach - zdjęciacz.2
>>> I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach - zdjęcia cz. 4
Wkrótce wyniki i filmiki z turnieju
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?