Bez straty seta

(WuPe)
Fragment meczu UKS "Ogólniak - Unitas Tuchola. Fot. Wojciech Piepiorka
Z okazji Dnia Niepodległości odbył się w hali Gimnazjum nr 2 w Chojnicach turniej siatkówki chłopców i dziewcząt organizowany przez UKS "Ogólniak|" przy Zespole Szkół Licealnych.

W klasyfikacji dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki "Unitasu" Tuchola. Drugie miejsce zajęły gospodynie z UKS-u "Ogólniak", a trzecie siatkarki z II LO w Chojnicach. Ozdobą turnieju był mecz UKS "Ogólniak" - Unitas Tuchola wygrany przez tucholanki 2:1 (w setach 12:25, 25:21,16:18).

Wśród chłopców bez straty seta zwycięstwo odniósł zespół UKS-u "Ogólniak". Drudzy byli chłopcy z Zespołu Szkół Kształcenia Ponadginazjalnego w Chojnicach, a trzecia lokata przypadła zawodnikom z II LO w Chojnicach.
Zwycięskie zespoły otrzymały puchary ufundowane przez wicestarostę chojnickiego, Stanisława Skaję, a wszyscy zawodnicy turnieju nagrodzeni zostali dyplomami.