Chojnice, Czersk. Sparingi Kolejarza i Borowiaka

(WuPe)
W innych nastrojach do meczów ligowych przystępować będą zawodnicy Kolejarza Chojnice i Borowiaka Czersk. Ci pierwsi okazali się niepokonani w przedsezonowych sparingach, zaś czerszczanie w trzech ostatnich meczach ...

W innych nastrojach do meczów ligowych przystępować będą zawodnicy Kolejarza Chojnice i Borowiaka Czersk. Ci pierwsi okazali się niepokonani w przedsezonowych sparingach, zaś czerszczanie w trzech ostatnich meczach kontrolnych stracili aż 19 bramek!
Chojniczanie najpierw pokonali Jantara Pawłowo 2:1 (2 bramki Mariusza Kaźmierczaka), po czym dwukrotnie zremisowali z Czarnymi Czarne 1:1 (bramka Michała Sagana) i 2:2 (2 gole Daniela Jażdżewskiego). "Jadzia" 2 bramki strzelił także w ostatnim sparingu Kolejarza - z Piastem Człuchów. Po jednej dołożyli "Kazek" i Tomasz Jażdżewski i Kolejarz wygrał 4:1.
Z kolei Borowiak dostał dwie srogie lekcje futbolu od GKS Luzino. W pierwszym meczu ulegli im 0:7, a w drugim 0:8.
- Luzino gra bardzo dobrze i szybko - mówi trener Stanisław Pliszka. - Oni mają trzecioligowe aspiracje i nie dziwię się, że nas tak ograli, skoro mieliśmy problem by zebrać jedenastu ludzi do grania.
W ostatnim sparingu Borowiak zremisował 4:4 z Agrą Ostrowite. Dwie bramki strzelił 16-letni Sławomir Babiński, a po jednej dołożyli Robert Pruszak i Łukasz Stramol.
- Do tej pory mieliśmy problemy z grą po przerwie, a tym razem było odwrotnie, bo lepiej grało się nam w drugiej połowie - mówi Pliszka.