Chojniczanka wiceliderem

(WuPe)
Tomasz Pestka strzelił w Skarszewach 2 bramki i jesienią ma na koncie już 3.
Piłkarze Chojniczanki złapali wiatr w żagle. W sobotnim meczu z Wietcisą Skarszewy nie dali szans rywalom i rozgromili ich aż 6:0! W meczach z Wdą Lipusz i Borowiakiem Chojniczanka strzelała pierwsze bramki w 2 i 7 ...

Piłkarze Chojniczanki złapali wiatr w żagle. W sobotnim meczu z Wietcisą Skarszewy nie dali szans rywalom i rozgromili ich aż 6:0! W meczach z Wdą Lipusz i Borowiakiem Chojniczanka strzelała pierwsze bramki w 2 i 7 minucie meczu.

W Skarszewach udało im się trafić do siatki już w pierwszej minucie, za sprawą Macieja Kloskowskiego. Do przerwy chojniczanie strzeli jeszcze jednego gola (Tomasz Pestka), a na dobre rozstrzelali się w drugiej połowie. Wtedy do siatki trafiali kolejno Mateusz Chyła, Przemysław Lorbiecki z karnego, ponownie Tomasz Pestka i w ostatniej minucie meczu Wojciech Bilicki. Chojniczanka zagrała w bardzo młodym składzie - najstarszy na boisku Marcin Mathia ma 23 lata. Po tej wygranej Chojniczanka z 7 punktami zajmuje 2. miejsce w tabeli, tuż za Unią Tczew, która jako jedyna ma po 3 kolejkach komplet punktów. Chojniczanie mają za to najlepszy bilans bramkowy (10:1). W następnej kolejce formę podopiecznych Leszka Szanka sprawdzi w derby Chojnic zespół Kolejarza.