Chojniczanka zremisowała 1:1 z Rakowem Częstochowa (ZDJĘCIA)

Wojciech Piepiorka
Piłkarze Chojniczanki zremisowali dziś (6.11.) z Rakowem Częstochowa 1:1. Prowadzenie dał im strzałem głową w 40 minucie Piotr Kwietniewski, a goście wyrównali w 81 minucie za sprawą Dawida Świerka.

Przy stanie 0:0 rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Sławomir Ziemak (trafił w słupek), a w doliczonym czasie gry Krzysztof Baran obronił jedenastkę wykonywaną przez zawodnika z Częstochowy.

Od 14 minuty Chojniczanka grała z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla gracza Rakowa.

Chojniczanka - Raków Częstochowa 1:1 (1:0)

Bramki: Piotr Kwietniewski (40) - Dawid Świerk (81).
Chojniczanka: Baran, Noga, Jakosz, Trzebinski, Mikołajczyk - Pestka, Ziemak, Pach, Fabich ż.k. (65 Trojanowski) - Gibczyński, Kwietniewski.