Chojniczanka zremisowała z Ruchem Zdzieszowice

W sobotnim meczu Chojniczanka podejmowała Ruch Zdzieszowice. Spotkanie skończyło się remisem 2:2.

Pierwszą bramkę dla gości strzelił Tomasz Kasprzyk w 18. minucie spotkania. Remis gospodarzom zagwarantował Szymon Gibczyński, który trafił do bramki rywala 12 minut po straconym golu. Goście nie dawali jednak za wygraną i już 3 minuty później wynik poprawił Mateusz Bodzioch. Chojniczanka potrzebowała kolejnych 50 minut, aby dogonić rywali. Wyrównującego gola strzelił Artur Andruszczak.

Chojniczanka: Baran - Andruszczak, Jakosz (57 - Ziemak), Sierant, Mikołajczyk (63 - Noga) - Trojanowski, Atanackowić, Parzy, Lenart - Gibczyński (52 - Magdziński), Kowal (52 - Kaźmierowski). Trener: Grzegorz Kapica.

Ruch: Mika - Bella, Jakubczak, Bodzioch, Bobiński, Kasprzyk (76 - Kiliński), Damrat, Bukowiec, Kapłon, Buchała (68 - Juszczak), Giesa (82 - Rogowski). Trener: Andrzej Polak.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?