Czersk - Kościerzyna. Biegi przełajowe

(WuPe)
Miłe wspomnienia z Kościerzyny będzie miała Ewa Sikorska z Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku. Podopieczna Jarosława Fidurskiego wygrała bowiem w ty mieście swój bieg w Wojewódzkich Biegach Przełajowych i ...

Miłe wspomnienia z Kościerzyny będzie miała Ewa Sikorska z Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku. Podopieczna Jarosława Fidurskiego wygrała bowiem w ty mieście swój bieg w Wojewódzkich Biegach Przełajowych i zakwalifikowała się do reprezentacji Województwa Pomorskiego na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w najbliższy weekend w Sulęcinie koło Gorzowa Wielkopolskiego.
W biegu wygranym przez Ewę Sikorską startowały także jej koleżanki z Czerska. Eliza Czarnecka zajęła 12. miejsce, a Krystyna Bielicka była na mecie 16. Wśród chłopców 11. lokata przypadła Zenonowi Pruszakowi, 27. Grzegorzowi Bielickiemu, a 42. Piotrowi Gierszewskiemu. W klasyfikacji generalnej ZSS w Czersku w stawce 16 szkół zajęła 5. miejsce. Opiekunem zawodników był Jarosław Fidurski.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?