Czworo na mistrzostwa

(WuPe)
Ośmioosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku uczestniczyła w rejonowym turnieju tenisa stołowego towarzystwa "Sprawni razem" w Kościerzynie.

Ośmioosobowa reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku uczestniczyła w rejonowym turnieju tenisa stołowego towarzystwa "Sprawni razem" w Kościerzynie. Zawody były eliminacjami do mistrzostw województwa, które odbędą się 15 marca w Nowym Dworze Gdańskim. Do dalszych gier zakwalifikowali się Dawid Kukliński (wygrał wszystkie swoje pojedynki), Tomasz Osowski (uległ tylko swojemu koledze z drużyny - Dawidowi). Ponadto awans wywalczyły Ewa Sikorska i Eliza Czarnecka, zajmując odpowiednio 3. i 4. miejsce. Pozostałe miejsca zawodników ZSS Czersk: 5. Grzegorz Niklasz, 6. Jasnoch Mateusz, 9. Jasnoch Marcin, 8. Andrzej Hinz (w kategorii chłopców starszych). Opiekunem czerskich pingpongistów jest Jarosław Fidurski.