Florianie w Łobżenicy

(ros)
Wychowankowie Sławomira Szczepańskiego z chojnickiej sekcji biegowej Florian sięgają już po laury. W biegu młodzieżowym na 1100 metrów w Łobżenicy 12-letni Krystian Skwierawski z Floriana był pierwszy na mecie, drugie ...

Wychowankowie Sławomira Szczepańskiego z chojnickiej sekcji
biegowej Florian sięgają już po laury. W biegu młodzieżowym na 1100 metrów w Łobżenicy 12-letni Krystian Skwierawski z Floriana był pierwszy na mecie, drugie miejsce zajęła jego 14-letnia siostra Katarzyna. Bardzo dobry rezultat osiągnęła też Michalina Dziadczyk, która zajęła ósme miejsce. Dorośli Florianie startowali w Łobżenicy w X Ogólnopolskim Biegu im. Alojzego Graja. 59 zawodników miało tam do pokonania dystans 10,5 km. Na podium po ukończeniu tego biegu stanęły dwie chojniczanki - Izabela Betcher była druga wśród kobiet, Dorota Stankowska - trzecia. Lokaty Florianów na mecie były następujące: 17 - Krzysztof Skwierawski (38 min 50 sek), 21 - Wiesław Skwierawski (39 min 55 sek), 25 - Jerzy Rudnik (41 min 41 sek), 31 - Zbigniew Wiśniewski (44 min 26 sek), 43 - Izabela Betcher (54 min 57 sek), 46 - Dorota Stankowska (56 min 20 sek) i 47 - Bernard Betcher (56 min 22 sek).