GKP wygrywa z Chojniczanką dzięki bramce w końcówce

Wojciech Piepiorka
Artur Andruszczak nie zagrał w Międzyrzeczu
Artur Andruszczak nie zagrał w Międzyrzeczu W. Piepiorka
Gol stracony w doliczonym czasie gry, po strzale Adama Banasiaka z rzutu wolnego, przesądził o porażce 1:2 drugoligowej Chojniczanki Chojnice z pierwszoligowcami z GKP Gorzów Wielkopolski w sobotnim sparingu w Międzyrzeczu.

Chojniczanie przeważali długimi momentami, szczególnie w pierwszej połowie, jednak tylko raz udało im się pokonać bramkarza rywali - w 21 minucie uczynił to Tomasz Petka, wyprowadzając Chojniczankę na prowadzenie 1:0. Po dwóch kwadransach było jednaj 1:1, bo błąd chojnickiej defensywy wykorzystał Emil Drozdowicz. Druga połowa nie obfitowała już w bramkowe sytuacje i gdy wszyscy czekali już na końcowy gwizdek, głupi faul Bartosza Kaśnikowskiego pod własnym polem karnym skutkował rzutem wolnym dla GKP, który na bramkę zamienił Adam Banasiak. Po tym golu sędzia zakończył spotkanie.