Mamy mistrzów Polski!

(WuPe)
Łukasz Hinz i Dominik Zakrzewski to kolejni, po Damianie Trzebińskim, młodzieżowi mistrzowie Polski w piłce nożnej z Kolejarza.
Dwaj zawodnicy Chojniczanki/Księgarnia Alfabet: Aleksander Kwaśny i Adam Zalewski oraz dwaj młodzicy z Kolejarza/Santech: Łukasz Hinz i Dominik Zakrzewski wywalczyli wraz z 19-osobową reprezentacją Pomorza Mistrzostwo ...

Dwaj zawodnicy Chojniczanki/Księgarnia Alfabet: Aleksander Kwaśny i Adam Zalewski oraz dwaj młodzicy z Kolejarza/Santech: Łukasz Hinz i Dominik Zakrzewski wywalczyli wraz z 19-osobową reprezentacją Pomorza Mistrzostwo Polski!

Chojniczanie zdobyli Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 1994 traktowanego jako Mistrzostwa Polski w kategorii U-12 na turnieju w Łodzi i okolicach, w którym udział brało 16 reprezentacji Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

W meczach grupowych Pomorze pokonało po 2:1 województwa kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie. Mając zapewniony awans do dalszych gier z pierwszego miejsca w grupie, Pomorze, z chojniczanami w składzie, pozwoliło sobie na przegraną 0:1 z województwem małopolskim. W ćwierćfinale młodzi zawodnicy z naszego województwa poradzili sobie z rówieśnikami z woj. opolskiego wygrywając 1:0. W półfinale po ciężkiej walce udało się pokonać woj. mazowieckie 1:0.
W finale graczom z Pomorza przyszło się zmierzyć z gospodarzami z woj. łódzkiego. Po bardzo zaciętym meczu młodzi gracze znad morza wygrali 3:2 i to na ich szyjach złote medale zawieszał prezes PZPN Michał Listkiewicz.