Ośrodek Leczenia Nerwic NSP ZOZ MAWIKO

Chojnice, ul. Leśna 8
  • Przejmij firmę
  • Zgłoś błąd

Opis firmy

Miła atmosfera 30-łóżkowego oddziału, doświadczony personel, dobre warunki żywieniowe i lokalowe (sale jedno i dwuosobowe z łazienką i WC oraz telewizją kablową *), monitorowanie obiektu oraz możliwość dostosowania odpowiedniej terapii do potrzeb pacjenta stwarzają dogodny klimat do bezpiecznego i szybkiego powrotu do zdrowia. Istnieje możliwość podjęcia 8-tygodniowej terapii odwykowej \"od zaraz\" w Dziennym Oddziale Uzależnień NZOZ OPUS w Chojnicach z którym mamy zawartą umowę.

Oferta dla pacjentów w ramach pobytu w Ośrodku Leczenia Nerwic w Chojnicach

* Diagnostyka psychiatryczna
* Diagnostyka psychologiczna
* Diagnostyka laboratoryjna, obrazowa, elektrodiagnostyka itp. (ze wskazań lekarskich w ramach kosztu pobytu; na życzenie pacjenta możliwość wszelkich wymienionych w tym punkcie badań i konsultacji specjalistycznych za dodatkową opłatą)
* Psychoterapia grupowa 2 razy w tygodniu
* Psychoterapia indywidualna lub rozmowy motywujące do podjęcia terapii odwykowej z terapeutą uzależnień do 3 razy w tygodniu *
* Całodobowa wykwalifikowana opieka lekarska i pielęgniarska
* Opieka psychologiczna- wsparcie, rozmowy terapeutyczne, terapia kryzysowa
* Nowoczesna farmakoterapia
* Diety żywieniowe dostosowane do somatycznego stanu zdrowia
* Fototerapia
* Socjoterapia
* Kinezyterapia z relaksacją
* Psychoedukacja
* Terapia zajęciowa
* Społeczność terapeutyczna
* Muzykoterapia
* Detoksykacje *
* Możliwość terapii odwykowej od zaraz *
* Możliwość czasowego pobytu opiekuńczego na sali kilkuosobowej *

Zapraszamy oferując fachową pomoc osobom z zaburzeniami emocjonalnymi, adaptacyjnymi, depresyjnymi, osobowościowymi a także psychotycznymi oraz wszelkiego rodzaju uzależnieniami (detoksykacja i wstępna terapia motywująca do podjęcia leczenia- istnieje możliwość kontynuacji terapii po odtruciu w innych wyspecjalizowanych placówkach, z którymi utrzymujemy kontakty). Zajmujemy się praktycznie wszelkimi zaburzeniami mieszczącymi się w klasyfikacji ICD-10 pod kodami F00-F99.

    • dotyczy tylko pacjentów komercyjnych

zdjęcia