Red Devils są już w finałach!

(WuPe)
Piłkarze Red Devils "La Bamba" już w pierwszym turnieju eliminacyjnym zapewnili sobie awans do finałów Pucharu Polski w Beach Soccerze, które odbędą się w dniach 18-20 sierpnia na Helu.

Chojniczanie okazali się najlepsi w turnieju w Niechorzu, gdzie wygrali wszystkie z 5 meczów i pokazali bardzo dobry styl gry na piasku. Efekty przyniosły treningi na niedawno postawionym boisku do Beach Soccera w podchojnickich Charzykowach.
Po zwycięskich meczach grupowych, w półfinale chojniczanie trafili na uznaną ekipę Bauns Gdańsk. Mecz przypominał prawdziwy horror. Red Devils przegrywali przez 30 minut (grano 3 tercje po 12 minut) i po decydujących golach Marcina Synoradzkiego i Tomasza Fojuta udało się im wygrać.
W finale chojnickie "Czerwone Diabły" trafiły na drużynę, która po rzutach karnych pokonali w grupie (w Beach Soccerze nie ma remisów). Tym razem jednak chojniczanie nie dali szans rywalom i pokonali ich wyraźnie 7:4 i tym samym wywalczyli awans do finałów Pucharu Polski.
Red Devils: Jacek Burglin, Michał Papierkiewicz - Tomasz Fojut, Jakub Mączkowski, Michał Jeszka, Sergiej Jeroszewicz, Mateusz Frymark, Marcin Synoradzki, Patryk Buława, Andrzej Stopa. Kierownik drużyny: Łukasz Prill. Manager zespołu: Robert Herbaciński.

Puchar Polski Niechorze
Mecze grupowe: Red Devils "La Bamba" - Thermoplastica Konin 2:2 k. 1:0. Bramki: Buława, Synoradzki, Jeroszewicz; Red Devils "La Bamba" - Sine Nosy Myślibórz 7:2. Bramki: Frymark 3, Buława 2, Mączkowski 2; Red Devils "La Bamba" - Gród Gardzko 11:8. Bramki: Buława 4, Stopa 3, Frymark 2, Synoradzki, Fojut
Półfinał: Red Devils "La Bamba" - Bauns Gdańsk 9:8
Bramki: Mączkowski 3, Buława 2, Fojut 2, Synoradzki, Stopa.
Finał: Red Devils "La Bamba" - Thermoplastica Konin 7:4
Bramki: Fojut 4, Mączkowski 2, Frymark.