Rezerwy Chojniczanki przegrywają. Dwie bramki zawodnika z Czerska

Michał Piepiorka
Kolejną wysoką porażką w lidze zakończył się mecz rezerw Chojniczanki Chojnice. Drużyna przegrała na wyjeździe z rezerwami pierwszoligowej Arki Gdynia.

Chojniczanie do Gdyni pojechali w zaledwie jedenastu. Decydujące o porażce z Arką II były trzy minuty w drugiej połowie, gdy gospodarze pokonali bramkarza Chojniczanki aż trzy razy. Jednym z katów był Mateusz Szwoch, czyli wychowanek Borowiaka Czersk grający w Arce Gdynia.

Arka II Gdynia – Chojniczanka II/Jantar Chojnice 5:0 (1:0)
Bramki:
1:0 Marcin Budziński (12), 2:0 Mateusz Szwoch (50), 3:0 Marcin Budziński (51), 4:0 Mateusz Szwoch (52), 5:0 Damian Rysiewski (74)
Arka II: Szlaga – Wilczyński, Robakowski, Brodziński, Strzelecki (77 Kowol) – Sulima (64 Mokwa), Budziński, Rysiewski, Szwoch (64 Kazimierczak), Brzuzy (46 Bębenek) – Słowiński
Chojniczanka II: Rafalski – Michalak, Błaszczak, Sikorski, Jędrzejewski – Stanisławski, Skiba, Borowicki, Frymark – Warnke, Jasiński