Tego nie wolno robić w bloku! Zdziwisz się za co możesz dostać karę i to sporą!

Kinga Mierzwiak
Kinga Mierzwiak
Nie tylko głośne słuchanie muzyki, ale też głośne remonty w ciągu dnia czy seks na balkonie - sprawdziliśmy na podstawie Kodeksu Wykroczeń oraz wewnętrznych regulaminów wspólnot, czego nie wolno robić w bloku. Łamiesz te zakazy? Musisz liczyć się z konsekwencjami. 

By dowiedzieć się, czego nie wolno robić w bloku, kliknij w pierwsze zdjęcie i przeglądaj dalej strzałkami lub gestami na smartfonie.
Nie tylko głośne słuchanie muzyki, ale też głośne remonty w ciągu dnia czy seks na balkonie - sprawdziliśmy na podstawie Kodeksu Wykroczeń oraz wewnętrznych regulaminów wspólnot, czego nie wolno robić w bloku. Łamiesz te zakazy? Musisz liczyć się z konsekwencjami. By dowiedzieć się, czego nie wolno robić w bloku, kliknij w pierwsze zdjęcie i przeglądaj dalej strzałkami lub gestami na smartfonie. Jaroslaw Jakubczak/ Polska Press
Mieszkanie w bloku ma swoje wady i zalety. My skupimy się dziś na tych pierwszych. Jak się bowiem okazuje przepisy prawa i regulaminy spółdzielni - również tych wrocławskich - sprawią, że nie możemy się czuć do końca swobodni w swoim "M". Nie tylko głośne słuchanie muzyki, ale też uciążliwe dla sąsiadów remonty w ciągu dnia, czy seks na balkonie są zakazane. Łamiesz te zakazy? Musisz liczyć się z konsekwencjami. By dowiedzieć się, czego nie wolno robić w bloku, kliknij w pierwsze zdjęcie i przeglądaj dalej strzałkami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wyższy podatek od nieruchomości od 2023 roku - video flesz

Materiał oryginalny: Tego nie wolno robić w bloku! Zdziwisz się za co możesz dostać karę i to sporą! - Gazeta Wrocławska

Wróć na chojnice.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie